„To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące.” P. Coelho.

Tak było i z nami. Tak narodził się koncept firmy KAYU. Doświadczenie zbierane latami w Norwegii, na odległej indonezyjskiej wyspie Bali oraz te późniejsze nabywane na ziemi podlaskiej – polskim zagłębiu budownictwa drewnianego nie pozostawiły nam wyboru. Nasze zamiłowanie do typowej dla tych miejsc architektury, do aranżacji i wykończenia wnętrz z wykorzystaniem rozmaitych gatunków drewna, na równi z samym procesem budowlanym wznoszenia konstrukcji drewnianych dały podwaliny pod zaczątki naszej działaności.
Kochamy to robić i chcemy to robić. Chcemy Was zarażać i dzielić się z Wami naszą fascynacją i wiedzą na temat budownictwa drewnianego.

Doradzamy, projektujemy i budujemy domy nie bez powodu uważane za miejsca z duszą, cechujące się ciepłą atmosferą oraz idylliczną, niezwykle przyjazną i magiczną aurą.
Mamy nadzieję, że pozwolicie nam współdzielić z Wami naszą pasję i wspólnie tworzyć nowe, czyste i proste formy budowli, dopasowując je do naturalnego środowiska. Budynki współgrające z naturą i dopełniające ją, odwołujące się do tradycji, a zarazem będące jednymi z najbardziej nowoczesnych na świecie.

Zapraszamy Was do wspólnej przygody odkrywania świata komfortu, niebanalnej estetyki. intrygujących kształtów i ekologii.

KAYU | energooszczędne budynki drewniane